O nas

Klinika weterynaryjna Bielawa

Poznaj naszą lecznicę weterynaryjną

Nasza lecznica weterynaryjna zlokalizowana w Konstancin Jeziorna to miejsce przyjazne zwierzętom, w którym tworzymy atmosferę minimalizującą stres naszych pacjentów.

Bielawa jest kliniką weterynaryjną istniejącą od ponad 20 lat, oferując kompleksową opiekę weterynaryjną różnym gatunkom zwierząt. Cechuje nas przede wszystkim doświadczenie, a także szerokie spektrum świadczonych usług w zakresie interny, kardiologii, chirurgii, stomatologii, dermatologii, neurologii oraz ortopedii.


Profesjonalizm

Dysponujemy profesjonalnym sprzętem, który wykorzystujemy przede wszystkim w diagnostyce i leczeniu naszych pacjentów. Prowadzimy przychodnię weterynaryjną, w której zwierzęta w jednym miejscu znajdą kompleksową pomoc, zarówno w zakresie diagnostyki, leczenia, jak i późniejszej rekonwalescencji.

Oferujemy szeroki wachlarz usług obejmujący: profilaktykę, diagnostykę i leczenie zwierząt towarzyszących

Dodatkowe usługi

Prowadzimy także sprzedaż najwyższej jakości karm, dopasowywanych nie tylko do rasy i wielkości zwierzęcia, ale przede wszystkim do indywidualnych potrzeb lub ograniczeń żywieniowych. Wykonujemy również zabiegi pielęgnacyjne dla psów, wykorzystując najwyższej jakości kosmetyki dedykowane zwierzętom.

Zapraszamy do kontaktu

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym zakresem usług weterynaryjnych, jakie oferujemy naszym pacjentom.