Personel

lek.wet. Dorota Muhsam

Dorota Muhsam, absolwentka wydziału SGGW i kursu specjalistycznego chorób psów i kotów.Od 20 lat prowadzi wraz z mężem lecznicę w Bielawie.Zajmuje się interną i chirurgia

504 213 396

lek wet. Rafał Muhsam

Rafał Muhsam, absolwent wydziału weterynarii SGGW w Warszawie. Z pasją wykonuje swoją pracę. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem małych zwierząt. Prywatnie, posiadacz licznej gromady zwierząt – psów, kotów i koni.

Z Panem Doktorem prosimy kontaktować się w sprawie wizyt domowych

507 099 521

lek.wet. Mariusz Mikow

absolwent wydziału medycyny weterynaryjnej SGGW,dyplomowany specjalista chirurgii weterynaryjnej.Od wielu lat konsultuje w naszej lecznicy pacjentów ortopedycznych oraz wykonuje wszelkiego rodzaju zabiegi chirurgiczne

lek.wet. Magda Rubaszek

zajmuje się interną i dermatologią. Monitoruje naszych pacjentów z kłopotami pulmonologicznymi. Jest lekarzem dyżurującym u nas każdego dnia

602 753 566

Marta Pańczyk

Pracuje jako groomer od 2009r, choć zwierzęta są jej pasją od dzieciństwa. Pierwsze kroki w zawodzie stawiała pod okiem Moniki Kruszewskiej. Od tego czasu stale podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w licznych kursach doskonalących m.in. u międzynarodowych autorytetów jak Elena Kulkowa, czy Natalia Nowikowa. Przez lata kariery zawodowej zaczęła specjalizować się w trymowaniu psów szorstkowłosych, zyskując popularność i uznanie szczególnie wśród hodowców gryfoników, których podopieczni osiągają liczne sukcesy wystawowe. Sama jest właścicielką dwóch border terrierów – Lucy i Jany.

696 091 367

dr n. wet. spec. Michał Wąsowicz

Michał Wąsowicz. Doktor nauk weterynaryjnych, w pełni poświęcony swojej największej pasji – stomatologii weterynaryjnej, która rozpoczęła się 16 lat temu i trwa do dziś. Poprzez profilaktykę, diagnostykę i leczenie chorób jamy ustnej zwierząt domowych poprawia nie tylko uśmiech, ale przede wszystkim jakość zdrowia i życia czworonożnych przyjaciół. Nieprzerwalnie podnosi swoje kwalifikacje w zakresie stomatologii weterynaryjnej jako uczestnik wielu szkoleń i kursów dla lekarzy weterynarii i lekarzy medycyny ludzkiej na całym świecie oraz dorocznych kongresach organizowanych przez „European Veterinary Dental Society”. Drugą jego pasją jest przekazywanie wiedzy. Jako nauczyciel akademicki prowadzi zajęcia z zakresu stomatologii weterynaryjnej i anatomii zwierząt w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego. Reprezentuje SGGW na międzynarodowych konferencjach, przedstawiając wyniki badań naukowych, prowadzonych wspólnie z Politechniką Gdańską. Podsumowując, jest szczęśliwym NIEludzkim dentystą.

lek.wet. Magdalena Jaśkiewicz, specjalista radiologii.

Na co dzień zajmuje się diagnostyką i terapią chorób serca i układu krążenia, wykonując pełne badania kardiologiczne do którego należą ECHO serca, EKG i w razie konieczności pomiar ciśnienia.

Zajmuje się również diagnostyką obrazową RTG, głównie w zakresie klatki piersiowej oraz USG jamy brzusznej. Interpretacja obrazu poparta jest długoletnią praktyką kliniczną w zakresie chorób wewnętrznych małych zwierząt.

Lek. Wet. Wojciech Kowalczyk

specjalista chirurg, specjalizuje się w endoskopii weterynaryjnej od kilku lat. Ma doświadczenie poparte kilkuset wykonanymi zabiegami, jest autorem artykułów naukowych z tego zakresu oraz autorem i organizatorem szkoleń dotyczących gastroskopii i rynoskopii weterynaryjnej małych zwierząt.